SLOW FASHION

Afrykańskie motywy w ubraniach. Jak je łączyć w codziennych stylizacjach.

29 sierpnia 2020
afrykanski design

Jak połączyć afrykańskie motywy z stylizacjach codziennych? Jak włączyć afrykański folk w codzienny miejski look. Mam kilka propozycji z zastosowaniem afrykańskiej spódnicy, w kilku różnych zestawach. Sama spódnica kupiona została na Harlemie, w afrykanskim sklepie (chce tam wrócić!) w dzielnicy imigrantów w Nowym Jorku. Podczas mojej zeszłorocznej podróży urodzinowej.

Wariant 1

W tym roku wszystkie moje sukienki i spódnice mają nowe wcielenie, zestawione z adidasami i seankersami dostają nowe życie. Tak tez odswieżony look z basebollowką w tym roku pasował mi o wiele bardziej niz zestawienie z sandalkami, które konsekwentnie wybieralam do Boyfriendów. Co ciekawe, kazdy z tych elementow ma swoją historię :czapka kupiona na Yankee stadion podczas mojej nowojorskiej podróży w zeszłym roku. Korale z Kuby, zrobione z fasoli, buty najwygodniesze adidasy do biegania i chodzenia, top to basic z zary, torebka Sabrina Pilewicz, niezawodna mam ją w szafie od wielu lat, kupiona z drugiej ręki, a ciagle daje radę.

Wariant 2

W zeszłym roku, o tej samej porze, paradowałam w tej samej spódnicy po Lunaparku, znaczy to tylko jedno-jest idealna na wszystkie chwile, w których nie mam pomysłu co w upalny dzień na siebie ubrać. Z tą różnicą, że zestawiona została z górą od stroju kompielowego jako body (byl w tym dniu w planie odkryty basen) i sandalami przywiezionymi z Kuby. Kostium jest z Oysho, torebka Wear Medicin.

Wariant 3

Afrykanskie motywy na festiwalu. Kocham ten trend, jak i wszystkie folkowe motywy. Na festiwalu można modowo pozwolić sobie na wszystko. Pisalam Wam nie raz, ze festiwal to ulubione miejsce na inspiracje modowe i testowanie zestawów, sprawdzając czy jest gdzies granica, ktore noe mozna przekroczyć w kreatywnym szalenstwie? Posty o modowych probach i pomyslach na festiwalowe stylizacje, znajdziecie u dolu artykulu. Dlatego zestawienie spodnicy z afrykanskim turbanem i dlugim żółtym plaszczem przeciwdeszczowym, do dzis uważam, za jedną z lepszych stylizacji i powtarzam również po za festiwalowym polem.


Wiecej pomysłów , w postach poniżej i kategorii, Slow Fashion.

This post has already been read 625 times!

You Might Also Like