Współpraca

Cześć:)

Fajnie, że wpadłeś! Jak mogę Ci pomóc? Chciałbyś zdziałać coś razem? Świetnie się składa:) Przejdźmy zatem od razu do konkretów:

kontakt do mnie:  jessika.kaczmarczyk@gmail.com

Statystyki bloga

Co miesiąc mojego bloga odwiedza ok.  17-19 tysięcy wspaniałych Unikalnych Użytkowników,generujac ponad 35 tysiecy odslon.

Czytelnicy mojego bloga to głównie kobiety z dużych miast, które cenią sobie rzeczy dobrej jakości, rozumieją doskonale idee slow live oraz inwestują w siebie, we własny rozwój oraz w podróże. 

FB: 5350

Instagram 2220

Blog UU: średnio 17- 19 000

Blog wizyt: 35 000

LinkedIn: 2700

230 pozycja w RANKINGU POLSKICH BLOGÓW PODRÓŻNICZYCH 2018

link do rankingu

Dane za lipiec 2019:

MIESIĘCZNE STATYSTYKI    ponad 19 000 Unikalnych Użytkowników 

Unikalne podejście

Każda kampania to zupełnie nowy rozdział, u mnie nie ma copy paste, każdy case traktowany jest zupełnie indywidualnie, a pomysły szyte na miarę. Wybieram tylko takie produkty  które wpisują się w tematykę bloga, które sama miałam okazje przetestować,  z którymi się zgadzam i nie godzą w moje przekonania.

Influencer Marketing to moja codzienność i specjalność (LinkedIn)

Na koniec dodam, że na co dzień to ja jestem po Twojej stronie, pracując w agencji reklamowej zajmującej się influencer marketingiem, więc wiem najlepiej czego ode mnie oczekujesz. Jakie masz targety i wizje  Wiem, co to są linki dofollow, sentyment, zaangażowanie i inne CTR, które mogą i na pewno Cię interesują. Na spokojnie możemy to wszystko omówić mailowo bądź telefonicznie. Wierz mi – mówimy tym samym językiem.

Jak dotrzeć z  reklamą do kadr zarządzających?

Chcesz dotrzeć do kadr zarządzających i nie masz pomysłu, jak to zrobić? Jeśli oferujesz coś ciekawego, coś o czym warto mówić, Twój produkt jest innowacyjny, kampania pomysłowa – NAPISZ DO MNIE, a ja chętnie wspomnę o tym na moim LinkedInie, który pozwoli dotrzeć do marketingowców, managerów oraz kadr zarządzających, które są w mojej sieci kontaktów. Używam LinkedIna nałogowo, udostępniając najlepsze casy marketingowe, doskonałe rozwiązania digitalowe, a także innowacyjne pomysły ze świata szeroko pojętej reklamy. Czasem, ku przestrodze również bardzo złe posunięcia reklamowe, jak to poniżej.

Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?

  • Zakupy ze stylistką.Jestem stylistką i personal shopperem. Z miłą chęcią pójdę z Tobą na zakupy i zrobię Ci kompletny Make Over! Czy istną metamorfozę. Dobiorę ubrania do sylwetki oraz pomogę ogarnąć szafę tak, by wszystko do siebie już zawsze pasowało!
  • Poprowadzić event lub szkolenie. Mówienie do ludzi, organizowanie imprez czy prowadzenie prezentacji, szkoleń i wykładów to moja pasja.
  • Zorganizować wyjazd. No, największa na świecie przyjemność! Mam w tym spore doświadczenie! Przez 2 lata byłam przewodnikiem w firmie wyjazdowej gdzienaweekend.pl, w której prowadziłam autorski cykl wyjazdów alternatywnych.
  • Nakręcić Video,stworzyć relację. Nie ma problemu:) Moje filmy znajdziesz na kanale TryAlternative by Jess Odwiedź go koniecznie!
  • Milion innych talentów.Lista rzeczy, których mogę i potrafię się podjąć jest tak długa, że lepiej, jeśli od razu przegadamy te kwestie telefonicznie:)

PRZYKŁADY ZREALIZOWANYCH WSPÓŁPRAC NA BLOGU:

Biuro podróży ITAKA: Przewodnik Subiektywny po Tiranie 

Autorskie mapy MAPTU: 5 genialnych filmów o Berlinie

Buty DEEZEE: Jak wybrać botki na jesień?

STYLIZACJA SESJI ZDJĘCIOWYCH

Przykłady: sesja z Anitą Sikorską oraz Siostrami Goławskimi

PERSONAL SHOPPER

Potrzebujesz odświeżyć swoją szafę? Szukasz własnego stylu? Nie wiesz, co pasuje do Twojej karnacji? Chcesz, żebym pomogła Ci zrobić przegląd szafy? Z największą przyjemnością! Orientacyjny cennik poniżej (dla klientów z Warszawy):

Cennik:

Przegląd szafy i wybór stylizacji– 500 zł

Wspólne Zakupy (3-4h), ocena typu sylwetki, analiza kolorystyczna- 450 zł

Pakiet: przegląd szafy + zakupy – 800 zł

Wybór stylizacji na specjalną okazję (wesele, impreza, szczególne wyjścia) – 200-300 zł

Stylizacja sesji zdjęciowych – do uzgodnienia

Gwarantuję, że stworzę dla Ciebie szafę, która rozwiąże WSZYSTKIE TWOJE modowe problemy! Będziesz mógł/mogła skupić się na cieszeniu życiem, a problemy niedopasowanej garderoby znikną na zawsze. Podkreślaj piękne momenty – ubraniami, w których czujesz się jak bóg/bogini.

DANE KONTAKTOWE

Masz dla mnie propozycję, chcesz zrobić coś wspólnie? 

Napisz proszę na:

jessika.kaczmarczyk@gmail.com

Pozdrawiam ciepło

Jess

DOKŁADNE STATYSTYKI Z BLOGA:

WRZESIEN 2020 ( 18 600 UU)

LIPIEC 2020

SIERPIEŃ 2020

czerwiec- sierpień  2020 ( 3 miesięczne statytyki)

MEDIA O MNIE, JA W MEDIACH

Byłam reporterką w TV Północna TV Podczas wyprawy na Koło Podbiegunowe

Tutaj znajdziecie relację, która pokazała się w TV Północna TV oraz w wielu miejscach w prasie w Trójmieście

Tu zobaczycie cały reportaż ze Złombolu

Występowałam kilkakrotnie w Śniadaniówkach:

Tu o podróży na Kołopodbiegunowe za 15 Euro

W Radiu Czwórka o Wyprawie na Koło Podbiegunowe, wraz z Łukaszem Świerczewskim właścicielem Kultowego Ikarusa

W Pytaniu na Śniadanie mówiąc o podróżach filmowym i literackim tropem

A także jak gość wystąpiłam w programie Dwie Stolice, rozmawiając z Jerzym Petersburskim o rewitalizacji Elektrowoni Powiśle.

Ponieważ na codzień oprócz bloga pracuje w Agencji Marketingowej, wystapilam w live u Patrycji Goreckiej Butora, naszej rozmowy mozecie posłuchać tu https://youtu.be/CO5YxZLTqnc

Zapraszam do Wspólpracy

Jessika Kaczmarczyk