OGARNIJ ZYCIE VLOG

TRYALTERNATIVE by JESS – ruszyłam z KANAŁEM NA YT!

31 sierpnia 2018
Muszę się Wam pochwalić! Cieszę się jak małe dziecko! Ruszyłam z Kanałem na Youtubie !  Udało mi się zmontować kilka filmów, na razie na start – pierwszy z nich który właśnie wjechał na youtuba! Znajdziecie go poniżej oraz na moim kanale TryAlternative by Jess na youtubie. Cieszę się podwójnie bo pierwsze zmontowałam go sama, nagrałam sama i zdążyłam przed dedlinem który publicznie ogłosiłam niedawno na blogu ! ( migawki lipcowe) Publiczne zobowiązania dobrze nam wszystkim robią! Chodźcie na youtuba bo juz nie mogę się doczekać, aż się z Wami podzielę tym nowym dzieckiem.

Mimo, że to był bardzo prosty w montażu filmik dla mnie to Everest. Z natury jestem mało techniczną osobą, a zrobiłam to sama z tutoriali. Tym prostszy w montażu był ten film,  że ja z natury mówię pełnymi sekwencjami, nie trzeba więc ciąć nieustannie i mogę gadać bez końca. W tym pierwszym odcinku pragnę powiedzieć Wam czego możecie spodziewać się na moim kanale, oraz korzystając z okazji, że jestem na wizji 🙂 by nie tracić Waszej uwagi – jest również tu część merytoryczna, którą możecie potraktować jako wprowadzenie do jednego z formatów jaki spotkacie na moim kanale.

Czego możecie się spodziewać na moim kanale na youtubie? 

Przede wszystkim 3 formatów, chociaż znając mnie z czasem będzie ich więcej. Narazie dajcie mi czas by się rozkręcić, pewnie zaczniemy od prostszych form ( pamiętajcie, że ciagle się uczę!) – Nie, mówienia do kamery bo to mogę bez końca – ale montować i dlatego przedemną kolejny chelange:  vlogi z podróży. Trzymajcie kciuki!

3 formaty jakie chciałabym pokazywać Wam na kanale to:

– Podróże literackim tropem, czyli książki, które Warto przeczytać przed podróżą do…
–  Europa dla znudzonych – czyli Vlogi z alternatywnych podróży, właśnie inspirowanych literaturą i wspartych merytorycznie bogatą lekturą przed i po wyjeżdzie, pokazujących nietypowe miejsca, bądź typowe w nietypowy sposób
– a także Gardzę chaosem – czyli niejako kontynuacje blogowego cyklu OGARNIJ ZYCIE (link), w którym ja chodzący niegdyś chaos powiem, Wam jak to zrobiłam, że całkiem nieźle udało mi się ogarnąć życiowo.
Filmy na kanale chciałabym, żeby pokazywały się co tydzień w piątek, tak byłoby w idealnym życiu, jednak wiadomo, że może być różnie. Postaram się jednak, by raz w tygodniu, najmniej dwa razy w miesiącu pojawiał się tu dla Was konkretny materiał.

Skąd ten pomysł?

Od ponad dwóch lat zbieram się w sobie, żeby to wreszcie zrobić, o tym jakie miałam opory i czemu tak późno opowiem innym razem. Teraz chciałabym Was uspokoić i powiedzieć, że nagrałam sporo materiału, na ponad 10 filmów ( z podróży a także drugie tyle o książkach) które mam nadziej cyklicznie uda mi się wrzucać na kanał.  Bardzo zachęcam Was do subskrybowania mojego kanału na youtubie, im więcej subskrybentów tym więcej motywacji by rozwijać montażowe skile i nagrywać dla Was – tutaj łapcie linka do kanału.

Wyjaśnienie.

Na kanale znajduje się kilka starych filmów, kręconych na raz, wrzucanych za nim powstało insta story i inne możliwości dzielenia się z odbiorcami treścią, która chciałam pokazać na już od razu! Nie są idealne, nie są nawet dobre, ale byłoby to nie okej, gdybym teraz je wyrzuciła, lepiej, by było widać progres na kanale, po za tym możecie zobaczyć relacje z Kolei Transsyberyjskiej ( tutaj więcej) – swoją drogą podczas ostatniej podróży do Wołgogradu (link do relacji)  rosyjską koleją nagrałam dla Was masę materiału, który zmontuje jak należy i również niebawem wrzucę na kanał, wówczas zobaczycie rosyjską kolej tak jak powinno się ją pokazać.

Jak czytać by zapamiętywać jak najwięcej i jak najwięcej z tego wynieść?

Szczegółowe informacje z najdziecie w filmie, tu dzielę się z Wami swoimi poradami. dacie znać co o tym myślicie, jak podobało Wam się video?
SUBSKRYBUJ KANAŁ TRYALTERNATUVE BY JESS

pozdrawiam ciepło
ściskam i całuje!
Jess

This post has already been read 2550 times!

You Might Also Like