SLOW FASHION

Konkurs: wygraj konsultację ze stylistą ( personal shopper’em)

20 stycznia 2013

Karnawał, sesja egzaminacyjna, 18-nastki? 30- dziestki? Półmetki i studniówki.. Ach, tyle ważnych okazji i na które jakość trzeba się ubrać! Tylko jak? Jeśli nie wiecie co założyć na ważne wyjścia, zachęcam do konsultowania się ze mną. Znajdę dla Was ( bez względu na okazję) idealną sukienkę, dobraną do Waszej sylwetki oraz zgodną z Waszą analizą kolorystyczna.

Czym się kierować podczas wybierania kreacji?
Bardzo ważne, by podczas wybierania kreacji na wielkie wyjście,  nie zapominać o dopasowaniu jej przede wszystkim do naszego typu sylwetki, to o wiele ważniejsze niż fakt wpisywania się w najnowsze trendy. Jeśli sukienka będzie deformować naszą sylwetkę nikt nie pomyślni nawet, że jest super modna, dzięki swym barokowym nadrukom, prawdopodobnie nikt tego nawet nie zauważy, większość pomyśli  ” O Boże co ona z siebie zrobiła„. Dlatego uczulam Was na to miłe Panie.

Ponieważ ostatnio bardzo często jestem pytana jak się ubrać na wielkie karnawałowe wyjścia, postanowiłam zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie konsultacja stylistyczna ze mną. Taka jaką oferuje w zwyczajnym pakiecie porad przez internet.

Jak wyglądają porady stylistyczne  przez internet?

– na podstawie przesłanego zdjęcia, oceniam Wasz typ sylwetki
– przesyłam Wam osobiście przeze mnie stworzony kilku stronicowy pakiet porad na wszystkie okazje dla Waszego typu sylwetki
– pakiet zawiera wszystkie nakazy i zakazy jakie tyczą się waszej figury
– następnie mejlowa bądź przez skype rozwiewam wszelkie Wasze wątpliwości dotyczące przesłanego skryptu, odpowiadam na pytania i objaśniam założenia dotyczące Waszej figury.


– po skonsultowaniu z Wami, jaki jest Wasz codzienny tryb życia, jakie są Wasze potrzeby, tworze 5 stylizacji dobranych  do Waszego typu sylwetki oraz trybu życia jaki prowadzicie, stylizacje: codzienną, wieczorową, do pracy/ na uczelnie itd..
– wszystko to przesłane jest na czytelnych planszach graficznych, podlinkowane do sklepów on-line i nie tylko. 
– w konkursie, proponuje Wam 5 propozycji stylizacji, (jednak podczas konsultacji, to klient sam decyduje o ich ilości.)

Warunki udziału w konkursie


1. Polubić na Facebooku Buszując w Codzienności
2. Dodać do obserwowanych  Buszując w Codzienności

3. Napisać w komentarzu swoje imię i adres e-mail oraz  z jakiego konta na Facebooku zostało udostępnione zdjęcie
4. Udostępnić poniższe zdjęcie na swojej tablicy:

Wszystkie Warunki muszą zostać spełnione by wziąć udział w konkursie
-konkurs trwa do godziny 23.59- 7 lutego
nagroda zostanie wylosowana, 8 lutego,
-wyniki ogłoszone zostaną na blogu oraz fanpage.

Zachęcam Wszystkich do udziału w konkursie, oceniając swój typ sylwetki nigdy nie jest się obiektywnym. Jest to właściwie niemożliwe, dlatego polecam skorzystać z porady personal shopper’a.

A co u mnie? Moje życie wygląda dokładnie tak jak na poniższych zdjęciach, skandynawski minimalizm zasypany kserówkami XVIII wiecznych źródeł, a zamiast sióstr Bronete do poduszki czytam zwierzenia Króla Stasia oraz listy Izabeli Czartoryskiej do syna 🙂 praca magisterska rodzi się w bólach, a obok niej złowrogo spoziera na mnie z kalendarza jeszcze sześć egzaminów.

Sukienka (wiekowa) ECHO, Kołnierzyk – to po prostu koszula z Lumpexu, Pasek: Lupex

powodzenia wszystkim studentom podczas zimowej sesji:)
pozdrawiam Was ciepło
nie oddawajcie nic walkowerem! 

This post has already been read 1987 times!

You Might Also Like