Uncategorized

Remont – niekończąca się opowieść

20 listopada 2011

Udało nam się pomalować mieszkanie! Cóż za bezczelność z mojej strony, że przypisuje sobie ten wysiłek… Ja byłam tylko koordynatorem działań i obserwowałam całą prace z boku. Mój mąż razem z tatkiem dzielnie walczyli z nadmiarem kolorów w naszym mieszkaniu by przeobrazić je w nacechowaną skandynawską harmonią oazeę spokoju i minimalizmu – skąpaną w bieli z dodatkiem czerni i drewna.

Jaki efekt? Jest cudownie!
Jasno, przestrzennie i powoli zaczyna nabierać to stylu.
Ale o tym przekonacie się później.

Tymczasem pokaże wam jak wyglądało wcześniej nasze mieszkanie – przepełnione kontrastowymi barwami i cóż tu dużo mówić – zagracone. W poszukiwaniu życiowej harmoni postanowiłam zgodzić się na zmiany, na które od wielu miesięcy namawiał mnie mąż. I muszę przyznać, nie żałuje, że zgodziłam się na ta rewolucje!

Tak wszystko wyglądało jeszcze w lipcu tego roku:

później postanowiliśmy pozbyć się zjadacza czasu – cały ten panel został „wyałtowany” z naszej przestrzeni!

później zaczęlismy przesuwać meble, co tydzień inaczej…

Ostatecznie postanowiliśmy na poczatku listopada, że musimy pozbyć się niemobilnego biurka – z szafą i łożkiem piętrowym. Złożenie tej scianki zajęło nam kilka godzin. Efekt ostateczny był jednak fantastyczny – poczulismy lekkość w pomieszczeniu – której odczuwanie uniemożliwiał toporny, wielgachny mebel.

ciąg dalszy nastąpi..

This post has already been read 991 times!

You Might Also Like