LIFESTYLE PODRÓŻE

Ostatnie dwa miesiace

29 kwietnia 2013

Takiej długiej przerwy jeszcze tu nie było  Niestety pochłonęło mnie życie,  które nabrało poważnego przyspieszenia. W czasie mojego milczenia zdążyło się więcej niż zakładałam, ze się wydarzy:) W tym poście w skrócie, obrazowo pokażę Wam co zaabsorbowało mnie tak bardzo. A później systematycznie w większym rozwinięciu zrelacjonuje moje ostatnie podróże oraz zasypie Was wiosennymi stylizacjami!

 

 

W marcu odbyłam podroż na wschód,  Lwów to jedno z moich ulubionych miast, tam odbyła się konferencja, oraz spotkanie z młodzieżą z Lwowskiej Polonii. Na chwile zmieniłam się w XIX wieczna damę w turniurze!

 

 

Później odbyła się kolejna krakowska konferencja i konferencja w IPN, było więc sporo pracy zarówno nad samym wystąpieniem jak i nad materiałem do publikacji. W Krakowie opowiadałam o modzie w domu Kossaków  co ostatnimi czasy stanowi mój ulubiony temat badawczy.

 

Na święta wielkiej nocy – pierwszy raz w życiu miałam okazje jeździć na desce! co uczyniło te święta najlepszymi jakie pamiętam:)

 

Nie ukrywam jednak, że najmocniej zaangażowałam się w pisanie mojej magisterki, którą jeszcze ciągle dopracowuje , jednak prace postąpiły już znacznie!

W miedzy czasie przemierzyłam na nogach wzdłuż i wszerz cały Londyn,( w tym spełniłam jedno z swych największych marzeń! – odwiedziłam Victoria and Albert Muzeum z kolekcja strojów historycznych od XVIII wieku do dziś),

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a kilka dni później z przyjaciółką Martą odwiedziłam w Walencji  mojego kolegę Oskara, który uczy się tam na Erasmusie:).

 

 

 

 

 

 

 

 moi towarzysze podrozy

 

 

 wystawa prac Belenciagí w Valencji

 

 

 

 

Teraz znów zaszywam się nad magisterka licząc na to, że w długi weekend skończę wszystko tak jak sobie zaplanowałam.

Za dwa dni zapraszam Was na post ze stylizacja:), a jeszcze w tym tygodniu na pierwszy post z relacja z podroży  na pierwszy ogień mój ukochany Lwów!  Obiecuje, ze taka przerwa już się tu nie pojawi! Trzymajcie kciuki za moją prace nad magisterką!  ( Temat: Wpływ wielkich magnatek XVIII wiecznych na politykę, kulturę, sztukę i mode epoki)


ps. mam nadzieje, ze ktokolwiek tu jeszcze zagląda…

This post has already been read 1774 times!

You Might Also Like