LIFESTYLE PODRÓŻE

Ostatnie dwa miesiace

29 kwietnia 2013

This post has already been read 313 times!

Takiej długiej przerwy jeszcze tu nie było  Niestety pochłonęło mnie życie,  które nabrało poważnego przyspieszenia. W czasie mojego milczenia zdążyło się więcej niż zakładałam, ze się wydarzy:) W tym poście w skrócie, obrazowo pokażę Wam co zaabsorbowało mnie tak bardzo. A później systematycznie w większym rozwinięciu zrelacjonuje moje ostatnie podróże oraz zasypie Was wiosennymi stylizacjami!

 

 

W marcu odbyłam podroż na wschód,  Lwów to jedno z moich ulubionych miast, tam odbyła się konferencja, oraz spotkanie z młodzieżą z Lwowskiej Polonii. Na chwile zmieniłam się w XIX wieczna damę w turniurze!

 

 

Później odbyła się kolejna krakowska konferencja i konferencja w IPN, było więc sporo pracy zarówno nad samym wystąpieniem jak i nad materiałem do publikacji. W Krakowie opowiadałam o modzie w domu Kossaków  co ostatnimi czasy stanowi mój ulubiony temat badawczy.

 

Na święta wielkiej nocy – pierwszy raz w życiu miałam okazje jeździć na desce! co uczyniło te święta najlepszymi jakie pamiętam:)

 

Nie ukrywam jednak, że najmocniej zaangażowałam się w pisanie mojej magisterki, którą jeszcze ciągle dopracowuje , jednak prace postąpiły już znacznie!

W miedzy czasie przemierzyłam na nogach wzdłuż i wszerz cały Londyn,( w tym spełniłam jedno z swych największych marzeń! – odwiedziłam Victoria and Albert Muzeum z kolekcja strojów historycznych od XVIII wieku do dziś),

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a kilka dni później z przyjaciółką Martą odwiedziłam w Walencji  mojego kolegę Oskara, który uczy się tam na Erasmusie:).

 

 

 

 

 

 

 

 moi towarzysze podrozy

 

 

 wystawa prac Belenciagí w Valencji

 

 

 

 

Teraz znów zaszywam się nad magisterka licząc na to, że w długi weekend skończę wszystko tak jak sobie zaplanowałam.

Za dwa dni zapraszam Was na post ze stylizacja:), a jeszcze w tym tygodniu na pierwszy post z relacja z podroży  na pierwszy ogień mój ukochany Lwów!  Obiecuje, ze taka przerwa już się tu nie pojawi! Trzymajcie kciuki za moją prace nad magisterką!  ( Temat: Wpływ wielkich magnatek XVIII wiecznych na politykę, kulturę, sztukę i mode epoki)


ps. mam nadzieje, ze ktokolwiek tu jeszcze zagląda…

You Might Also Like