LIFESTYLE REFLEKSJE SLOW FASHION

Najważniejsze teksty na blogu w 2017 roku

27 grudnia 2017
W grudniu minął pełny rok mojego blogowania, do którego wróciłam po dłuższej przerwie. Nic w życiu nie sprawia mi takiej radości, jak pisanie, przygotowanie do podróży, planowanie ich, podróżowanie i robienie zdjęć. Blog pozwala mi dzielić się z Wami wszystkim co mi drogie, co sprawia radość, ale także pomaga dzielić się przemyśleniami. Liczba moich czytelników w tym roku wzrosła pięciokrotnie!! Za co jestem Wam strasznie wdzięczna. Przy tej okazji, chciałam przypomnieć Wam, najlepsze wg mnie oraz najpopularniejsze, wg rankingu teksty, które pojawiły się w tym roku na Buszujacwcodziennosci. Dziękuję, Wam bardzo za to, że tu trafiacie i zostajecie na dłużej, że jesteście otwarci na dyskusje oraz dajecie mi spory feed back, często w prywatnych wiadomościach i mailach, które zawsze bardzo mnie cieszą!  Po wpisie o rozwodzie zalała mnie dosłownie fala prywatnych wiadomości, w których dzieliliście się ze mną swoimi przeżyciami, nie potrafię powiedzieć jak bardzo mnie to wzruszyło.

W tym roku bezapelacyjnie najpopularniejszymi tekstami były te, w których pisałam Wam o swoich słabościach oraz tym jak udało mi się je pokonać w moim cyklu Ogarnij życie, dlatego, postanowiłam, że w przyszłym roku tego typu teksty będą pojawiać się cyklicznie jeszcze częściej, będzie również więcej subiektywnych przewodników oraz rekomendacji książek, oraz modowych tekstów. W 2018 roku możecie spodziewać się również Video-blogów! Bo tak naprawdę mówić lubię jeszcze bardziej niż pisać:)
Szybka powtórka najważniejszych tekstów minionego roku:
 1. Rozwódka Brzmi Dumnie .

 2. Jak wyjechałam na koło Podbiegunowe za 15 Euro

 3. Przestań czekać aż Ci się zachce.

 4. Zastanów się czego chcesz naprawdę. Dlaczego warto wyjechać na gap year?

 5. 6 najlepszych arabskich restauracji w Warszawie na każdą kieszeń

 6. Poradnik w 5 krokach jak kupować na wyprzedażach?

 7. 28 faktów o mnie na 28 urodziny

 8. Ogarnij życie: Dlaczego warto planować weekendy?

 9. #chodzeciąglewtymsamym – modowe podsumowanie mojej szafy

 10. Kolej transsyberyjska – czego mnie nauczyła ta podróż?

 11. Samotna podróż lekarstwem dla duszy

 12. 4 lata genialnych świat Wielkanocnych – daleko od stołu

 13. Jak zacząć ogarniać życie? 5 kroków do efektywniejszego działania tej jesieni

Dziękuję Wam za ten blogowy rok!
I w nadchodzącym roku obiecuje jeszcze więcej dobrych tekstów oraz relacji z podróży i inspiracji do dobrego wartościowego życia po swojemu:)
Ps w tym roku spodziewajcie się jeszcze jednego wpisu, o najbardziej szokującym koncercie na jakim byłam, Brukselskim występie Azis! A gdy przebudzicie się 1 stycznia po Szampańskiej zabawie wyglądajcie postu podsumowującego miniony podróżniczy rok:)
Pozdrawiam ciepło!
Jess

zdjęcia jak zwykle niezrównana Karolina z studia fotograficznego Leśne Historie.

This post has already been read 2991 times!

You Might Also Like