Uncategorized

Beżowy Trencz

6 maja 2012
W chłodniejsze wiosenne dni narzucam na siebie mój beżowy trencz. Co prawda nie jest to Burberry (na który może kiedyś będzie mnie stać :p) jednak jest bardzo wygodny, elegancki i sportowy jednocześnie. A przy tym ma cudowny odcień beżu. Beżowy płaszcz to klasyka, która powinna znaleźć się w każdej kobiecej szafie. W eleganckich letnich stylizacjach odcienie beżu latem są świetną alternatywną dla czerni.
Bezowe trencze w stylu angielskim są w modzie od przeszło 150 lat! I cały czas utrzymują się na fali, tylko nieznacznie zmieniając krój. Założona przez Thomasa Burberre’go firma w 1856 roku, zyskała wielką popularność w Wielkiej Brytanii szybko zyskując uznanie na kontynencie, a zaproponowany przez firmę trencz o prostym kroju stał się obiektem pożądania najpierw  mężczyzn, a później i kobiet na całym świecie, do dziś stanowiąc swojego rodzaju ikonę.  

TROUSERS, SUNGLASSES: ZARA, BLOUSE: NEW YORKER, BELT; VINTAGE, HIGH HEELS: NO NAME, JACKET: BERSHKA, BAG: RESERVED, NECKLACE: H&M, TRENCH COAT: NO NAME
foto by alternative design

This post has already been read 909 times!

You Might Also Like